Vampire Diaries Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesDiagon YoluKayıt OlGiriş yap

Açlık Oyunları Serisi | The Hunger Games Series

4 posters
YazarMesaj
Ronan Eduardo Wendley

Ronan Eduardo Wendley

Açlık Oyunları Serisi | The Hunger Games Series Empty
MesajKonu: Açlık Oyunları Serisi | The Hunger Games Series   Açlık Oyunları Serisi | The Hunger Games Series Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 7:17 pm

Gerçi anlatmama pek gerek yok herkes bu seriyi çok iyi biliyor ama kitap hakkındaki görüşlerimini bu başlıkta paylaşmayı düşünüyorum.İlk kitabını okumaya filmi çıkmadan tam bir hafta önce başladım tam kitaba en aç olduğum dönemlerdi Harry Potter gibi bir seri arıyordum ve Açlık Oyunlarına başladım harika bir kitaptı bırakasım gelmiyordu iki günde ilk kitabını bitirdim.İkinci kitabına da film daha vizyona girmeden başladım harika bir kitaptı ancak bitirmem iki haftamı aldı ve sonunda harika sürprizlerle karşılaştım.Üçüncü kitaba da o gün başladım ama daha üçüncü kitap bitmeden filmine gittim kitaptaki kadar güzel olmasa da harika bir filmdi.Üçüncü kitabı bitirmemin üzerinden bir ay geçti ve sonundan dolayı hala üzgünüm.Bu kitapta Alacakaranlık Serisi gibi (Jacob ve Edward ın Bella yı kapma mücadeleleri) bir aşk geçiyor.Tabiki hemen taraf tutmaya başlayacaksınız sonunda istediğim kişiyi seçmedi diye hala üzülüyorum. Şimdi lütfen emeğe saygı okuyan veya okumak isteyen varsa yorum yapsın...
Raxentéx Yarenxé

Raxentéx Yarenxé

MesajKonu: Geri: Açlık Oyunları Serisi | The Hunger Games Series   Açlık Oyunları Serisi | The Hunger Games Series Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2012 4:17 am

Adını duymuştum ama okumadım sen diyince başlıyacam.
Maja Elena Romia

Maja Elena Romia

Gerçek Adı : Yaren

MesajKonu: Geri: Açlık Oyunları Serisi | The Hunger Games Series   Açlık Oyunları Serisi | The Hunger Games Series Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2012 5:47 am

Harika bir kitap, filmine de bayılıyorum kitabına da! Şahsen bizi öyle bir dünya ile tanıştırdığı için Suzanne Collins'e minnettarım ^^
Açlık Oyunları'na 2. kitabı Türkiye'ye geldiği zaman, yani 2009'da başladım. O zaman 11 yaşında olmama rağmen kitaba bayıldım ve bir gün içinde bitirip hemen Ateşi Yakalamak'a başladım. O da bir gün içinde bitti, sonra 3. kitabı çıkana kadar her iki kitabı da tekrar tekrar okumaya devam ettim.
Filmi de kitabı kadar heyecanlı ve sürükleyici bulmasam da, ona da bayıldım. Okumanızı ve izlemenizi şiddetle tavsiye ederim ^^
Tiffany Madlyn Doroxes

Tiffany Madlyn Doroxes

Gerçek Adı : Sanem #3

MesajKonu: Geri: Açlık Oyunları Serisi | The Hunger Games Series   Açlık Oyunları Serisi | The Hunger Games Series Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2012 8:26 am

Kitabı geçenlerde okumaya başladım bende, cidden sürükleyici yahu
Ronan Eduardo Wendley

Ronan Eduardo Wendley

MesajKonu: s   Açlık Oyunları Serisi | The Hunger Games Series Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2012 10:18 am

Raxentéx Yarenxé demiş ki:
Adını duymuştum ama okumadım sen diyince başlıyacam.

Mutlaka okumalısın harika ve sürekleyici
Ronan Eduardo Wendley

Ronan Eduardo Wendley

MesajKonu: s   Açlık Oyunları Serisi | The Hunger Games Series Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2012 10:20 am

Maja Elena Romia demiş ki:
Harika bir kitap, filmine de bayılıyorum kitabına da! Şahsen bizi öyle bir dünya ile tanıştırdığı için Suzanne Collins'e minnettarım ^^
Açlık Oyunları'na 2. kitabı Türkiye'ye geldiği zaman, yani 2009'da başladım. O zaman 11 yaşında olmama rağmen kitaba bayıldım ve bir gün içinde bitirip hemen Ateşi Yakalamak'a başladım. O da bir gün içinde bitti, sonra 3. kitabı çıkana kadar her iki kitabı da tekrar tekrar okumaya devam ettim.
Filmi de kitabı kadar heyecanlı ve sürükleyici bulmasam da, ona da bayıldım. Okumanızı ve izlemenizi şiddetle tavsiye ederim ^^

Bende çok beğendim Harry Potter'ın yeri tabiki değişmez ama açlık oyunları gönlüme taht kurdu
Ronan Eduardo Wendley

Ronan Eduardo Wendley

MesajKonu: s   Açlık Oyunları Serisi | The Hunger Games Series Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2012 10:37 am

Tiffany Madlyn Doroxes demiş ki:
Kitabı geçenlerde okumaya başladım bende, cidden sürükleyici yahu

Ben normalde sevmem kitap okumayı ancak Açlık Oyunları ve Harry Potter kitapları bana okuma alışkanlığı verdi study study study study study study

Açlık Oyunları Serisi | The Hunger Games Series
1 sayfadaki 1 sayfası