Vampire Diaries Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesDiagon YoluKayıt OlGiriş yap

İşsizin teki olarak aranıyorum.

YazarMesaj
Tiffany Madlyn Doroxes

Tiffany Madlyn Doroxes

Gerçek Adı : Sanem #3

İşsizin teki olarak aranıyorum. Empty
MesajKonu: İşsizin teki olarak aranıyorum.   İşsizin teki olarak aranıyorum. Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 6:18 pm

İşsizin teki olarak aranıyorum. 29q0h12

Merhabalar, işte Sanem ben. Bir tane de aykırı hesap açayım dedim, sonuç bu oldu Very Happy Azıcık tanıtayım Tiffany'i, dengesiz, çılgın, manyak, cesur, aklına geleni yapan, içindeki çocuğu kaybetmemiş, eğlenceli biri. İşine gelirse, arı gibi; işine gelmezse, tembel. Aslında ukaladır, ama o bunu Farkındalık olarak adlandırıyor. Doroxes ailesinin parasını yiyor, o yüzden çalışmaya ihtiyaç duymayan safkan bir cadı. Arkadaş canlısı, sevimli biri. Aşırı şekilde sosyal, her gece başka bir yerde falan hani. Erkeklere pek sadık değildir ancak gerçekten önemsediği arkadaşları için canını verir.

Ailesinden bahsedecek olursak, tüm sülalesi Ravenclaw'dan mezun aklı başında kişiler. Bir Tiffany böyle boş gezenin boş kalfası. Tek çocuk, şımartılarak büyütüldü; bu yüzden onu övünürken görebilirsiniz. İşte, ailesi onu çok serbest bıraktı, sigara alkol erkekler falan hiçbir şeyine karışmadılar. Eroinin de bağımlısıdır hala. Öyle yani. Arada sıkıldığında gidip görür ebeveynlerini.

Arananlar:

İşsizin teki olarak aranıyorum. Images?q=tbn:ANd9GcQlPJQx_O4zpTaJJEj52cdHIKB1OIx_VIwJOqIHQ6mVPIn94XJ1OmzFRRVK
Arkadaşlar

Böyle canını verebileceği birkaç insan, sonracığıma beraber içtiği falan bir sürü insan, olmadı arada görüştüğü birkaç dost.

İşsizin teki olarak aranıyorum. Images?q=tbn:ANd9GcTV2ykeJ7ZxU4svgHmCDHk4ladyFGNX690Y_dV-ddtC-stu3KoRYWgMtF-3Cg
Erkekler

Bir sürü flört arıyorum, tek gecelik falan böyle, tek gecelik olmasa da arada takıldığı öptüğü, seviştiği falan o tarz. Partneri bir sürelik düşünmüyorum, olursa da ünlüsü Ryan Atwood olmalı Very Happy

İşsizin teki olarak aranıyorum. Msb
Düşmanlar

Malum, kızımız seksi, zengin, flörtöz, popüler falan. E onu kıskananlar, gıcık olanlar falan da olmalı elbet. Bakalım bakalım, düşman da arıyorum yani.

Farklı kurgulara da açığım, takılmak isteyen öğrenci falan varsa beklerim yaniğğ

İşsizin teki olarak aranıyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası